O nás

Pýtate sa, čo motivuje ľudí k tomu, aby uprednostňovali ručnú výrobu? Čítala som na internete a plne s tým súhlasím, že asi najväčším motivačným faktorom je skutočnosť, že v každom výrobku je obsiahnutý kus lásky, umu, starostlivého spracovania, kreatívnej tvorivosti, originálneho poňatia a poctivej práce. Tieto výrobky nie sú z pásovej výroby, ktorá chrlí stovky až tisícky rovnakých produktov do predajní. Nikto z nás nie je rád keď stretne niekoho kto má rovnaký pulóver, šál či čiapku … A práve to je hlavným dôvodom, prečo chcú ľudia niečo nové, niečo, čím sa budú môcť pochváliť, niečo, čo iní nemajú.

Svoje výrobky vyrábam vlastnoručne z kvalitných materiálov. Na výber týchto materiálov pre výrobu dávam veľký dôraz, aby konečný výrobok bol bezpečný pre ľudí, príjemný na dotyk a pekný.

Je všeobecne známe, že ženy (a nie len ženy …) chcú byť krásne a držať krok s módou. Na to používajú rôzne prostriedky a doplnky. Ak by si mali vyberať medzi tuctovými kúskami a jedinečnými ručne robenými vecami, určite vyhrá druhá možnosť.

Moje výrobky sú vždy tvorené srdcom, s radosťou a s láskou. Dúfam, že to z nich aj vyžaruje a dúfam, že z nich budete mať radosť.

Vaša Monika